Extra Pagination (8.x-1.0) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Go to previous page
se: Mana ovddit siidui

en: Go to next page
se: Mana boahtte siidui

en: Page
se: Siidu

en: Go to first page
se: Mana vuosttaš siidui

en: Go to last page
se: Mana maŋemus siidui

en: About
se: Birra
