Extra Pagination (8.x-1.0) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Page
ps: پاڼه

en: Next page
ps: بله پاڼه

en: About
ps: په اړه

en: Previous page
ps: مخکنۍ پاڼه

en: First page
ps: لومړی پاڼې
