Extra Pagination (8.x-2.0) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Go to previous page
id: Ke halaman sebelumnya

en: Go to next page
id: Ke halaman selanjutnya

en: Page
id: Halaman

en: Next page
id: Halaman berikutnya

en: Go to first page
id: Pergi ke halaman pertama

en: Go to last page
id: Pergi ke halaman terakhir

en: About
id: Tentang

en: Previous page
id: Halaman sebelumnya
