Extra Pagination (8.x-2.0) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Go to previous page
sv: Gå till föregående sida

en: Go to next page
sv: Gå till nästa sida

en: Page
sv: Sida

en: User Interface
sv: Användargränssnitt

en: Next page
sv: Nästa sida

en: Go to first page
sv: Gå till första sidan

en: Go to last page
sv: Gå till sista sidan

en: About
sv: Om

en: Pagination
sv: Paginering

en: Previous page
sv: Föregående sida

en: Last page
sv: Sista sidan

en: First page
sv: Första sidan
