Extra Config Field (8.x-1.0) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: Field name
bs: Ime polja

en: Example content
bs: Primjer sadržaja
