Extra Config Field (8.x-1.0) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: Field name
cs: Název pole

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Entity type
cs: Typ entity

en: Example content
cs: Příklad obsahu

en: Field types
cs: Typy polí
