Extra Config Field (8.x-1.0) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: ID
eo: Identigilo

en: Field name
eo: Nomo de kampo

en: Entity type
eo: Speco de ento

en: Bundle
eo: Fasko
