Extra Config Field (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Status
et: Olek

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: Field name
et: Välja nimetus

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: Bundle
et: kogum

en: Example content
et: Näidissisu

en: Field types
et: Väljade tüübid
