Extra Config Field (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Status
he: מצב

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Field name
he: שם שדה

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Entity type
he: סוג ישות

en: Bundle
he: חבילה

en: Example content
he: תוכן לדוגמה
