Extra Config Field (8.x-1.0) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: ID
mr: आय डी

en: Field name
mr: फील्डचे नाव

en: Entity type
mr: एंटिटीचा प्रकार

en: Bundle
mr: बंडल
