Extra Config Field (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: Field name
pl: Nazwa pola

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Entity type
pl: Typ encji

en: Bundle
pl: Zestaw

en: Example content
pl: Przykładowa zawartość

en: Field types
pl: Typy pól
