Extra Config Field (8.x-1.0) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Name
ps: نوم

en: ID
ps: پېژند

en: Bundle
ps: بنډل
