Extra Config Field (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Name
sv: Namn

en: Label
sv: Etikett

en: Field name
sv: Fältnamn

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Entity type
sv: Objektstyp

en: Bundle
sv: Hopsamling

en: Example content
sv: Exempel på innehåll

en: Field types
sv: Fälttyper
