EzContent - A Publisher and Marketer Friendly Drupal Distribution (2.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (93 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Content
lv: Saturs

en: Author
lv: Autors

en: List
lv: Saraksts

en: Description
lv: Apraksts

en: Language
lv: Valoda

en: Article
lv: Raksts

en: On
lv: Aktīvs

en: Tags
lv: Birkas

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Quote
lv: Citāts

en: Link
lv: Saite

en: Image
lv: Attēls

en: Taxonomy term
lv: Taksonomijas termins

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: True
lv: Jā

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Background Color
lv: Fona krāsa

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: Text
lv: Teksts

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: Upload
lv: Augšupielādēt

en: User
lv: Lietotājs

en: FAQ
lv: BUJ

en: Question
lv: Jautājums

en: Answer
lv: Atbilde

en: All
lv: Visi

en: Block
lv: Bloks

en: Page
lv: Lapa

en: Off
lv: Izslēgts

en: Inline
lv: Vienā līmenī

en: Published
lv: Publicēts

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: Vocabulary
lv: Vārdnīca

en: Gallery
lv: Galerija

en: Thumbnail
lv: Sīktēls

en: Media
lv: Multivide

en: Plain text
lv: Vienkāršs teksts

en: Start Date
lv: Sākuma datums

en: Desc
lv: Dilst.

en: Anonymous
lv: Viesis

en: Provider
lv: Pakalpojumu sniedzējs

en: List View
lv: Saraksta Skats

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Source
lv: Avots

en: Front page
lv: Sākumlapa

en: Replacement patterns
lv: Aizstāšanas šabloni

en: Map
lv: Karte

en: Reference
lv: Atsauce

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: Live
lv: Tiešraide

en: Webform
lv: Webforma

en: Anonymous user
lv: Anonīms lietotājs

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Form
lv: Forma

en: Global
lv: Globāls

en: Audio file
lv: Audio fails

en: Authenticated user
lv: Autentificēts lietotājs

en: Full Name
lv: Pilns vārds

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Selection type
lv: Izvēlēšanās veids

en: Embed
lv: Iekļaut

en: Save and continue
lv: Saglabāt un turpināt

en: Autocomplete
lv: Automātiskā pabeigšana

en: Bio
lv: Biogrāfija

en: Card
lv: Kartiņa

en: Select which vocabulary to show terms for in the regular options.
lv: Atlasiet, kuras vārdnīcas terminus rādīt pie iespējām.

en: Dropdown
lv: Nolaižamā izvēlne

en: Show hierarchy in dropdown
lv: Rādīt hierarhiju nolaižamajā izvēlnē

en: Select terms from vocabulary @voc
lv: Atlasiet terminus no vārdnīcas @voc

en: Select terms
lv: Izvēlēties terminus

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: The installation has encountered an error.
lv: Instalācijas laikā notika kļūda.

en: Library
lv: Bibliotēka

en: Leave blank to use trimmed value of full text as the summary.
lv: Atstājiet tukšu, lai kā kopsavilkumu izmantotu pilna teksta apgriezto vērtību.

en: Basic page
lv: Vienkārša lapa

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
lv: Izmantojiet <em>vienkāršas lapas</em> statiskam saturam, piemēram, lapai 'Par mums'.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
lv: Izmantojiet <em>rakstus</em> laika jutīgam saturam, piemēram, ziņām, preses relīzēm vai bloga ierakstiem.

en: Autocomplete (Tags style)
lv: Automātiskā pabeigšana (Tagu stils)

en: Full HTML
lv: Pilns HTML

en: Instagram posts.
lv: Instagram ieraksti.

en: Basic HTML
lv: Pamata HTML

en: Restricted HTML
lv: Ierobežots HTML

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
lv: Arhivēts

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
lv: Melnraksts

[ctx: Workflow state label]
en: Published
lv: Publicēts

[ctx: Workflow transition label]
en: Archive
lv: Arhivēt

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
lv: Izveidot jaunu melnrakstu

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
lv: Publicēt
