EzContent - A Publisher and Marketer Friendly Drupal Distribution (2.0.0-alpha3) - en to lt translation catalogue (72 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Content
lt: Turinys

en: Author
lt: Autorius

en: List
lt: Sąrašas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: Article
lt: Straipsnis

en: On
lt: Įjungta

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Quote
lt: Kaina

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Taxonomy term
lt: Sistematikos terminas

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Summary
lt: Įžanga

en: Text
lt: Tekstas

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Upload
lt: Įkelti

en: User
lt: Narys

en: Question
lt: Klausimas

en: Answer
lt: Atsakymas

en: All
lt: Visi

en: Block
lt: Blokas

en: Page
lt: Puslapis

en: Off
lt: Išjungta

en: Inline
lt: Eilutėje

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Vocabulary
lt: Žodynas

en: Thumbnail
lt: Miniatūra

en: Plain text
lt: Paprastas tekstas

en: Start Date
lt: Pradžios data

en: Anonymous
lt: Svečias

en: Provider
lt: Tiekėjas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Source
lt: Šaltinis

en: Front page
lt: Pirmas puslapis

en: Replacement patterns
lt: Pakeitimo modelis

en: Map
lt: Žemėlapis

en: Reference
lt: Nuoroda

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Live
lt: Gyva

en: Webform
lt: Web forma

en: Anonymous user
lt: Anoniminis lankytojas

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Form
lt: Forma

en: Global
lt: Globalus

en: Authenticated user
lt: Prisijungęs narys

en: Upload Image
lt: Įkelti vaizdą

en: Save and continue
lt: Išsaugoti ir tęsti

en: Autocomplete
lt: Automatiškai pasibaigiantis

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: The installation has encountered an error.
lt: Diegiant įvyko klaida.

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Library
lt: Biblioteka

en: Archived
lt: Suarchyvuota

en: Leave blank to use trimmed value of full text as the summary.
lt: Jei paliksite tuščia, įžangai bus naudojama sutrumpinta pilno teksto versija.

en: Basic page
lt: Paprastas puslapis

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
lt: Naudokite <em>paprastą puslapį</em> statiniam puslapiams, tokiems kaip "Apie mus" puslapiams.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
lt: Naudokite <em>straipsnį</em> turiniui kuriam svarbus laikas; tokiam kaip naujienos, spaudos pranešimai ar tiklaraščio įrašai.

en: Autocomplete (Tags style)
lt: Automatiškai pasibaigiantis (Raktažodžių stilius)

en: Media type
lt: Medijos tipas

en: Full HTML
lt: Pilnas HTML

en: Thumbnail (100×100)
lt: Miniatiūra (100x100)

en: Basic HTML
lt: Supaprastintas HTML

en: Restricted HTML
lt: Ribotas HTML

en: Media name
lt: Medijos pavadinimas

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
lt: Archyvuota
