EzContent - A Publisher and Marketer Friendly Drupal Distribution (2.0.0-alpha3) - en to si translation catalogue (17 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Description
si: විස්තරය

en: Language
si: භාෂාව

en: Article
si: ලිපි

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Image
si: රූපය

en: Text
si: වගන්ති

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: All
si: සියල්ල

en: Plain text
si: සරල වගන්ති

en: Front page
si: මුල් පිටුව

en: Save and continue
si: Save කර ඉදිරියට යන්න.

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක

en: The installation has encountered an error.
si: Install කිරීමේදී දෝශයක්‌ ඇතිවිය.
