EzContent - A Publisher and Marketer Friendly Drupal Distribution (2.0.1) - en to nn translation catalogue (39 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: Content
nn: Innhald

en: Author
nn: Forfattar

en: List
nn: Liste

en: Description
nn: Beskriving

en: Language
nn: Språk

en: Article
nn: Artikkel

en: On
nn: På

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Link
nn: Lenke

en: Image
nn: Bilete

en: Preview
nn: Førehandsvis

en: Default
nn: Standard

en: Summary
nn: Samandrag

en: Upload
nn: Last opp

en: User
nn: Brukar

en: Answer
nn: Svar

en: All
nn: Alle

en: Block
nn: Blokk

en: Page
nn: Nettside

en: Off
nn: Av

en: Published
nn: Publisert

en: Promoted to front page
nn: Flytta fram til framsida

en: Plain text
nn: Rein tekst

en: Start Date
nn: Startdato

en: Anonymous
nn: Anonym

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Front page
nn: Framside

en: Unpublished
nn: Upublisert

en: Apply
nn: Bruk

en: Save and continue
nn: Lagre og hald fram

en: - All -
nn: - Alle -

en: The installation has encountered an error.
nn: Ein feil har oppstått under installasjonen.

en: Library
nn: Bibliotek

en: Leave blank to use trimmed value of full text as the summary.
nn: La feltet stå tomt for å bruke ein nedkorta versjon av heile teksta som samandrag.

en: Basic page
nn: Grunnleggjande side

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
nn: Bruk <em>grunnleggjande side<em> for statisk innhald, slik som «Om oss» sida.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
nn: Bruk <em>artiklar</em> for innhald som endrast, slik som nyheiter, pressemeldingar eller bloggoppføringar.
