EzContent - A Publisher and Marketer Friendly Drupal Distribution (2.1.2) - en to bg translation catalogue (43 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Content
bg: Съдържание

en: Author
bg: Автор

en: List
bg: Списък

en: Description
bg: Описание

en: Language
bg: Език

en: Article
bg: Статия

en: On
bg: Включи

en: Tags
bg: Таг

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Quote
bg: Оферта

en: Link
bg: Линк

en: Image
bg: Снимка

en: Taxonomy term
bg: Термин на таксономията

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Default
bg: По подразбиране

en: Summary
bg: Обзор

en: Audio
bg: Музика

en: Text
bg: Текст

en: Upload
bg: Трансфер

en: User
bg: Потребител

en: Question
bg: Въпрос

en: All
bg: Всички

en: Block
bg: Блокирай

en: Page
bg: Страница

en: Off
bg: Изключи

en: Inline
bg: В една линия

en: Published
bg: Публикувано

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница

en: Thumbnail
bg: Умалена

en: Media
bg: Медия

en: Plain text
bg: Обикновен текст

en: Anonymous
bg: Анонимен

en: Source
bg: Източник

en: Front page
bg: Начална страница

en: Replacement patterns
bg: Изрази за подмяна

en: Live
bg: Живот

en: Anonymous user
bg: Анонимен

en: Apply
bg: Търси

en: Audio file
bg: Аудио файл

en: Save and continue
bg: Запиши и продължи

en: The installation has encountered an error.
bg: Възникна грешка при инсталацията.
