EzContent - A Publisher and Marketer Friendly Drupal Distribution (2.1.2) - en to hy translation catalogue (41 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Author
hy: Հեղինակ

en: List
hy: Ցանկ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Language
hy: Լեզու

en: Article
hy: Հոդված

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Link
hy: Հղում

en: Image
hy: Նկար

en: Taxonomy term
hy: Տաքսոնոմիա տերմին

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: True
hy: Ճիշտ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Summary
hy: Ամփոփում

en: Text
hy: Տեքստ

en: Upload
hy: Ներբեռնել

en: User
hy: Օգտագործող

en: Question
hy: Հարց

en: Block
hy: Բլոկ

en: Page
hy: Էջ

en: Inline
hy: Ներկառուցված

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Media
hy: Մեդիա

en: Plain text
hy: Պարզ տեքստ

en: Anonymous
hy: Անանուն

en: Provider
hy: Մատակարար

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Source
hy: Աղբյուր

en: Front page
hy: Առջևի էջ

en: Map
hy: Քարտեզ

en: Anonymous user
hy: Անանուն օգտատեր

en: Save and continue
hy: Հիշել և շարունակել

en: @interval ago
hy: @interval առաջ

en: The installation has encountered an error.
hy: Խնդիր է առաջացել տեղադրման ընթացքում։

en: Basic page
hy: Տարրական էջ

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
hy: Օգտագործել <em>հիմնական էջերը</em> Ձեր մշտական բովանդակության համար ,ինչպես օրինակ  "Մեր մասին " էջը:

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
hy: Օգտագործել  <em>հոդվածները </em> շտապ բովանդակությունով ինչպիսիք են՝ նորությունները, մամլո հազորդագրությունները կամ բլոգի գրառումները :

en: @interval hence
hy: @interval անց
