EzContent - A Publisher and Marketer Friendly Drupal Distribution (2.1.3) - en to hr translation catalogue (53 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Content
hr: Sadržaj

en: Author
hr: Autor

en: List
hr: Popis

en: Description
hr: Opis

en: Language
hr: Jezik

en: Article
hr: Članak

en: On
hr: Uključi

en: Tags
hr: Oznake

en: Reset
hr: Poništi

en: Link
hr: Poveznica

en: Image
hr: Slika

en: Taxonomy term
hr: Pojam taksonomije

en: Preview
hr: Pregled

en: True
hr: Istina

en: Default
hr: Zadano

en: Summary
hr: Sažetak

en: Text
hr: Tekst

en: Upload
hr: Otpremi

en: User
hr: Korisnik

en: Question
hr: Pitanje

en: All
hr: Svi

en: Block
hr: Blok

en: Page
hr: Stranica

en: Inline
hr: U istom redu

en: Published
hr: Objavljeno

en: Promoted to front page
hr: Promovirano na naslovnici

en: Media
hr: Mediji

en: Plain text
hr: Obični tekst

en: Start Date
hr: Od datuma

en: End Date
hr: Do datuma

en: Desc
hr: Silazno

en: Anonymous
hr: Anoniman

en: Provider
hr: Pružatelj

en: List View
hr: Pregled - lista

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Teasers
hr: Sažeci

en: Source
hr: Izvor

en: Front page
hr: Naslovnica

en: Replacement patterns
hr: Zamjenski obrasci

en: Anonymous user
hr: Anonimni korisnik

en: Apply
hr: Primjeni

en: Global
hr: Opće

en: Image Browser
hr: Preglednik slika

en: Meta tags
hr: Meta oznake

en: Save and continue
hr: Spremi i nastavi

en: The installation has encountered an error.
hr: Došlo je do pogreške tijekom instalacije.

en: Leave blank to use trimmed value of full text as the summary.
hr: Ostavite praznim kako bi koristili sažetak punog teksta.

en: Basic page
hr: Statična stranica

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
hr: Koristite <em>Statičnu stranicu</em> za nepromjenjive sadržaje poput stranice 'O nama'.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
hr: Koristite <em>Članak</em> za sadržaje koji su vremenski određeni, poput vijesti, blog unosa ili priopćenja.

en: Asc
hr: Uzlazno
