EzContent - A Publisher and Marketer Friendly Drupal Distribution (2.1.5) - en to mn translation catalogue (30 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Content
mn: Агуулга

en: Author
mn: Зохиогч

en: List
mn: Жагсаалт

en: Description
mn: Тайлбар

en: Language
mn: Хэл

en: Tags
mn: Тагууд

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Quote
mn: Иш татах

en: Link
mn: Холбоос

en: Image
mn: Зураг

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: Default
mn: Анхны утга

en: Text
mn: Текст

en: Upload
mn: Оруулах

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: FAQ
mn: Түгээмэл асуугддаг асуулт

en: Question
mn: Асуулт

en: Answer
mn: Хариулт

en: All
mn: Бүгд

en: Block
mn: Хавтан

en: Page
mn: Хуудас

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: Plain text
mn: Энгийн текст

en: Anonymous
mn: Үл мэдэгдэх

en: Front page
mn: Толгой хуудас

en: Save and continue
mn: Хадгалаад үргэлжлүүлэх

en: The installation has encountered an error.
mn: Суурилуулалтанд алдаа гарсан байна.
