EzContent - A Publisher and Marketer Friendly Drupal Distribution (2.1.7) - en to kn translation catalogue (48 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Author
kn: ಲೇಖಕ

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Article
kn: ಬರಹ

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Tags
kn: ಟ್ಯಾಗ್‍ಗಳು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Quote
kn: ಉಲ್ಲೇಖ

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Preview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: True
kn: ನಿಜ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Background Color
kn: ಹಿನ್ನಲೆ ಬಣ್ಣ

en: Summary
kn: ಸಾರಾಂಶ

en: Audio
kn: ಆಡಿಯೋ

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: Layout
kn: ಹೊರವಿನ್ಯಾಸ

en: Upload
kn: ಅಪ್ ಲೋಡ್ ಮಾಡಿ

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Question
kn: ಪ್ರಶ್ನೆ

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Block
kn: ಖಂಡ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Off
kn: ಜಡ

en: Published
kn: ಪ್ರಕಟಿತ

en: Thumbnail
kn: ತಂಬ್‌ನೈಲ್‌

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: Start Date
kn: ಆರಂಭ ದಿನಾಂಕ

en: End Date
kn: ಮುಕ್ತಾಯ ದಿನಾಂಕ

en: Anonymous
kn: ಅನಾಮಧೇಯ

en: List View
kn: ಪಟ್ಟಿ ನೋಟ

en: Source
kn: ಆಕರ

en: Front page
kn: ಮುಖ ಪುಟ

en: Video
kn: ವೀಡಿಯೋ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Form
kn: ಫಾರ್ಮ್

en: Global
kn: ಜಾಗತಿಕ

en: Full Name
kn: ಸಂಪೂರ್ಣ ಹೆಸರು

en: Paragraph
kn: ಪ್ಯಾರಾಗ್ರಾಫ್

en: Save and continue
kn: ಉಳಿಸಿ ಮುಂದುವರಿಸು

en: Script
kn: ಸ್ಕ್ರಿಪ್ಟ್

en: The installation has encountered an error.
kn: ಅನುಸ್ಥಾಪನೆ ಸಮಸ್ಯೆಯಾಗಿದೆ

en: Basic page
kn: ಮೂಲ ಪುಟ
