EzContent - A Publisher and Marketer Friendly Drupal Distribution (2.2.1) - en to se translation catalogue (13 entries)

en: Content
se: Sisdoallu

en: Author
se: Čálli

en: Language
se: Giella

en: Image
se: Govva

en: Text
se: Teaksta

en: Upload
se: Bija neahttabáikái

en: User
se: Geavaheaddji

en: All
se: Buot

en: Page
se: Siidu

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: Sort by
se: Sirre

en: Video
se: Filbma

en: Save and continue
se: Vurke ja joatke
