EzContent - A Publisher and Marketer Friendly Drupal Distribution (2.2.1) - en to sk translation catalogue (71 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: Author
sk: Autor

en: List
sk: Zoznam

en: Language
sk: Jazyk

en: Article
sk: Článok

en: Tags
sk: Značky

en: Image
sk: Obrázok

en: Center
sk: Na stred

en: Taxonomy term
sk: Termín taxonómie

en: True
sk: Pravda

en: Default
sk: Predvolené

en: Summary
sk: Zhrnutie

en: Upload
sk: Nahrať

en: User
sk: Používateľ

en: All
sk: Všetky

en: Block
sk: Blok

en: Page
sk: Strana

en: Published
sk: Zverejnené

en: Gallery
sk: Galéria

en: Media
sk: Médiá

en: Plain text
sk: Obyčajný text

en: Desc
sk: Zostupne

en: Anonymous
sk: Anonymný

en: Provider
sk: Poskytovateľ

en: List View
sk: Zoznam View

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Teasers
sk: Upútavky

en: Front page
sk: Titulná stránka

en: Replacement patterns
sk: Vzory pre nahradenie

en: Map
sk: Mapa

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Reference
sk: Referencia

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: Anonymous user
sk: Anonymný používateľ

en: Apply
sk: Použiť

en: Form
sk: Formulár

en: Global
sk: Globálny

en: Authenticated user
sk: Prihlásený používateľ

en: Upload Image
sk: Nahrať obrázok

en: Administrator
sk: Administrátor

en: Offset
sk: Ofset

en: Embed
sk: Vložiť

en: Per page gallery
sk: Galéria pre celú stránku

en: Per post gallery
sk: Galéria pre jeden príspevok

en: No gallery
sk: Bez galérie

en: Save and continue
sk: Uložiť a pokračovať

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: The installation has encountered an error.
sk: V inštalácii sa vyskytla chyba.

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Library
sk: Knižnica

en: Leave blank to use trimmed value of full text as the summary.
sk: Nechajte prázdne a orezaná verzia plného textu sa použije ako zhrnutie.

en: Basic page
sk: Základná stránka

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
sk: Použite <em>základné stránky</em> pre statický obsah, ako napr. stránka 'O nás'.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
sk: Použite <em>články</em> pre časovo obmedzený obsah ako sú novinky, tlačové správy či blogové príspevky.

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Display the referenced entities rendered by entity_view().
sk: Zobraziť odkazované entity zobrazené funkciou entity_view().

en: Autocomplete (Tags style)
sk: Automatické dokončenie (značky)

en: Thumbnail (100×100)
sk: Náhľad (100x100)

en: Basic HTML
sk: Základné HTML

en: Media name
sk: Názov média

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
sk: Archivované

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
sk: Návrh

[ctx: Workflow state label]
en: Published
sk: Publikované

[ctx: Workflow transition label]
en: Archive
sk: Archivovať

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
sk: Vytvoriť nový návrh

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
sk: Publikovať
