EzContent - A Publisher and Marketer Friendly Drupal Distribution (2.2.10) - en to oc translation catalogue (35 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Content
oc: Contengut

en: Author
oc: Autor

en: On
oc: Activat

en: Link
oc: Ligam

en: Image
oc: Imatge

en: Taxonomy term
oc: Tèrme de taxonomia

en: Preview
oc: Apercebut

en: True
oc: Verai

en: Default
oc: Per defaut

en: Summary
oc: Resumit

en: Audio
oc: Àudio

en: Text
oc: Tèxte

en: Upload
oc: Transferiment de fichièrs

en: User
oc: Utilizaire

en: Page
oc: Pagina

en: Off
oc: Desactivat

en: Inline
oc: Sus la meteissa linha

en: Promoted to front page
oc: Promolgut en pagina d'acuèlh

en: Media
oc: Mèdia

en: Plain text
oc: Tèxte brut

en: Anonymous
oc: Anonim

en: Front page
oc: Pagina d'acuèlh

en: Replacement patterns
oc: Motius de remplaçament

en: Anonymous user
oc: Utilizaire anonime

en: Form
oc: Formulari

en: Embed
oc: Integrat

en: Landing page
oc: Pagina de destinacion

en: Save and continue
oc: Salvar e contunhar

en: The installation has encountered an error.
oc: Una error s'es produita pendent l'installacion.

en: Archived
oc: Archivat

en: Leave blank to use trimmed value of full text as the summary.
oc: Daissatz-lo en blanc per utilizar la valor redecopatge del tèxte coma resum.

en: Basic page
oc: Pagina de basa

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
oc: Utilizatz <em>paginas basicas</em> per vòstre contengut estatic, coma una pagina 'Qual sèm'.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
oc: Utilizatz los <em>articles</em> per de contenguts qu'an una temporalitat tals coma d'actualitats, de comunicats de premsa o de bilhets de blog.
