EzContent - A Publisher and Marketer Friendly Drupal Distribution (2.2.10) - en to ug translation catalogue (24 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Article
ug: ماقالە

en: Quote
ug: نەقىل

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Taxonomy term
ug: تاكسىنومىيە سۆزلۈكلىرى

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Summary
ug: قىسقىچە مەزمۇنى

en: Text
ug: تېكىست

en: Upload
ug: يۈكلەش

en: Inline
ug: ئىچىدە

en: Promoted to front page
ug: باش بەتتە كۆرسىتىش

en: Thumbnail
ug: كىچىك كۆرۈنۈش

en: Media
ug: مېدىيا

en: Plain text
ug: ئادەتتىكى تكىست

en: Anonymous
ug: نامسىز

en: Front page
ug: باش بەت

en: Anonymous user
ug: سەيياھ

en: Paragraph
ug: پاراگراف

en: Basic page
ug: ستاتىك بەت

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
ug: <em>ماقالە</em> ئارقىلىق يېڭى مەزمۇن قوشۇش، مەسىلەن: خەۋەرلەر، بىلوگ...قاتارلىقلار

en: Autocomplete (Tags style)
ug: ئۆزلىكىدىن تاماملىنىش،خەتكۈچ فورماتىدا.
