EzContent - A Publisher and Marketer Friendly Drupal Distribution (2.2.12) - en to or translation catalogue (10 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: List
or: ତାଲିକା

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Language
or: ଭାଷା

en: Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: Block
or: ବ୍ଲକ

en: Published
or: ପ୍ରକାଶିତ

en: Promoted to front page
or: ମୂଳ ପୃଷ୍ଠା କୁ ଉତ୍ତରୋନ୍ନତି

en: Anonymous
or: ଅଜ୍ଞାତ

en: Front page
or: ପ୍ରଥମ ପୃଷ୍ଠା
