EzContent - A Publisher and Marketer Friendly Drupal Distribution (2.2.12) - en to ps translation catalogue (31 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Content
ps: منځپانګه

en: Author
ps: ليكوال

en: List
ps: لړ

en: Description
ps: سپړنه

en: Language
ps: ژبه

en: Article
ps: مقاله

en: Tags
ps: بچوي

en: Link
ps: تړونی

en: Image
ps: انځور

en: Preview
ps: مخليد

en: Default
ps: تلواله

en: Summary
ps: لنډیز

en: Text
ps: متن

en: Upload
ps: پورته کول

en: User
ps: غړی

en: All
ps: ټول

en: Block
ps: غونډ

en: Page
ps: پاڼه

en: Inline
ps: ننليكى

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Media
ps: رسنۍ

en: Anonymous
ps: ناپیژنده

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Source
ps: سرچينه

en: Front page
ps: مخ پاڼه

en: Map
ps: نقشه

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Embed
ps: نصبول

en: - All -
ps: - ټول -
