EzContent - A Publisher and Marketer Friendly Drupal Distribution (2.2.13) - en to am translation catalogue (23 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Body
am: አካል

en: Content
am: ይዞታ

en: Author
am: ደራሲ

en: List
am: ዝርዝር

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Language
am: ቋንቋ

en: Tags
am: መለያዎች

en: Preview
am: ቅድመ እይታ

en: Default
am: ነባሪ

en: Text
am: ጽሁፍ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Block
am: ጥምር

en: Page
am: ገጽ

en: Published
am: የታተመ

en: Promoted to front page
am: ወደ ፊተኛው ገጽ የተሸጋገረ

en: Anonymous
am: ስም አልባ

en: Provider
am: አቅራቢ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Source
am: ምንጭ

en: Front page
am: ፊት ገፅ

en: Save and continue
am: አስቀምጥ እና ቀጥል

en: The installation has encountered an error.
am: የመጫን ሂደቱ እክል አጋጥሞታል።
