EzContent - A Publisher and Marketer Friendly Drupal Distribution (2.2.14) - en to be translation catalogue (55 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Content
be: Змесціва

en: Author
be: Аўтар

en: List
be: Спіс

en: Description
be: Апісанне

en: Language
be: Мова

en: Article
be: Артыкул

en: On
be: На

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Reset
be: Скінуць

en: Link
be: Спасылка

en: Image
be: Малюнак

en: Taxonomy term
be: Тэрмін таксаноміі

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Default
be: Прадвызначана

en: Summary
be: Падсумаванне

en: Audio
be: Аўдыё

en: Text
be: Тэкст

en: Upload
be: Загрузіць

en: User
be: Карыстальнік

en: Question
be: Пытанне

en: Answer
be: Адказ

en: All
be: Усе

en: Block
be: Блок

en: Page
be: Старонка

en: Inline
be: Убудаваны

en: Published
be: Апублікавана

en: Promoted to front page
be: Прасунутае на галоўную старонку

en: Media
be: Мультымедыя

en: Plain text
be: Просты тэкст

en: End Date
be: Дата Заканчэння

en: Anonymous
be: Ананім

en: Provider
be: Пастаўшчык

en: List View
be: Прагляд сьпісам

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Source
be: Крыніца

en: Front page
be: Галоўная старонка

en: Replacement patterns
be: Замена шаблонаў

en: Map
be: Мапа

en: Unpublished
be: Неапублікавана

en: Webform
be: Анкета

en: Anonymous user
be: Ананімны карыстальнік

en: Apply
be: Ужыць

en: Form
be: Форма

en: Save and continue
be: Захаваць і працягнуць інсталяцыю

en: Publishing status
be: Статус публікацыі

en: Script
be: Скрыпт

en: The installation has encountered an error.
be: Інсталляцыя была спынена памылкай.

en: Leave blank to use trimmed value of full text as the summary.
be: Пакіньце пустым, каб выкарыстоўвалася абрэзанае значэнне поўнага тэксту ў якасці рэзюмэ.

en: Basic page
be: Асноўная старонка

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
be: Выкарыстоўвайце <em>асноўныя старонкі</em> для вашага статычнага змесціва, такога як старонка "Пра нас"

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
be: Выкарыстоўвайце <em>артыкулы</em> для тэрміновага змесціва, такога як навіны, прэс-рэлізы або паведамленні ў блогу

en: Autocomplete (Tags style)
be: Аўтазапаўненне (у стылі цэтлікаў)

en: Restricted HTML
be: Абмежаваная HTML
