EzContent - A Publisher and Marketer Friendly Drupal Distribution (2.2.16) - en to ast translation catalogue (31 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Content
ast: Conteníu

en: Author
ast: Autor

en: List
ast: Llista

en: Description
ast: Descripción

en: Language
ast: Llingua

en: Article
ast: Artículu

en: Tags
ast: Etiquetes

en: Reset
ast: Reafitar

en: Link
ast: Enllaz

en: Image
ast: Imaxe

en: Taxonomy term
ast: Taxonomía del términu

en: Preview
ast: Entever

en: Default
ast: Predefiníu

en: Summary
ast: Resume

en: Text
ast: Testu

en: Upload
ast: Xubir

en: User
ast: Usuariu

en: Question
ast: Entruga

en: All
ast: Too

en: Block
ast: Bloque

en: Page
ast: Páxina

en: Inline
ast: Incluyíu na llinia

en: Published
ast: Espublizáu

en: Plain text
ast: Testu planu

en: Anonymous
ast: Anónimu

en: Front page
ast: Páxina d'entamu

en: Save and continue
ast: Guardar y siguir

en: The installation has encountered an error.
ast: Hebo un fallu al instalar.

en: Basic page
ast: Páxina básica
