EzContent - A Publisher and Marketer Friendly Drupal Distribution (2.2.4) - en to br translation catalogue (5 entries)

en: Text
br: Testenn

en: Page
br: Pajenn

en: Front page
br: Pajenn degemer

en: Editor
br: Embanner

en: Administrator
br: Melestrer
