EzContent - A Publisher and Marketer Friendly Drupal Distribution (2.2.4) - en to mk translation catalogue (6 entries)

en: Content
mk: Содржина

en: Author
mk: Автор

en: List
mk: Листа

en: Taxonomy term
mk: Термин од таксономија

en: Anonymous
mk: Анонимен

en: - All -
mk: - Сите -
