EzContent - A Publisher and Marketer Friendly Drupal Distribution (2.2.5) - en to af translation catalogue (14 entries)

en: Content
af: Inhoud

en: Author
af: Outeur

en: Article
af: Artikel

en: Tags
af: Etikette

en: Image
af: Beeld

en: Default
af: Verstek

en: Upload
af: Oplaai

en: User
af: Gebruiker

en: Page
af: Bladsy

en: Anonymous
af: Anoniem

en: Anonymous user
af: Anonieme gebruiker

en: Save and continue
af: Stoor en gaan voort

en: The installation has encountered an error.
af: Die installasie het teëspoed opgetel.

en: Library
af: Biblioteek
