EzContent - A Publisher and Marketer Friendly Drupal Distribution (2.2.8) - en to el translation catalogue (50 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Author
el: Συντάκτης

en: Article
el: Άρθρο

en: On
el: Ανοικτό

en: Quote
el: Παράθεση

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Image
el: Εικόνα

en: Taxonomy term
el: Όρος ταξινόμισης

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: True
el: Αληθής

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Summary
el: Περίληψη

en: Text
el: Κείμενο

en: Upload
el: Αποστολή

en: User
el: Χρήστης

en: Page
el: Σελίδα

en: Off
el: Κλειστό

en: Inline
el: Ενσωματωμένο

en: Promoted to front page
el: Προβιβασμένο στην πρώτη σελίδα

en: Gallery
el: Γκαλερί

en: Thumbnail
el: Μικρογραφία

en: Media
el: Μέσα

en: Plain text
el: Απλό κείμενο

en: Anonymous
el: Ανώνυμος

en: List View
el: Προβολή Λίστας

en: Front page
el: Αρχική σελίδα

en: Replacement patterns
el: Πρότυπα αντικατάστασης

en: Map
el: Χάρτης

en: Reference
el: Αναφορά

en: Anonymous user
el: Ανώνυμος χρήστης

en: Form
el: Φόρμα

en: Global
el: Καθολικό

en: Authenticated user
el: Πιστοποιημένος χρήστης

en: Image Browser
el: Εξερευνητής Εικόνων

en: Per page gallery
el: Ανά σελίδα συλλογή

en: Per post gallery
el: Ανά δημοσίευμα συλλογή

en: Save and continue
el: Αποθήκευση και συνέχεια

en: The installation has encountered an error.
el: Σφάλμα εγκατάστασης.

en: Leave blank to use trimmed value of full text as the summary.
el: Αφήστε το κενό για να χρησιμοποιηθεί η περικομμένη μορφή του πλήρους κειμένου ως περίληψη.

en: Basic page
el: Βασική σελίδα

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
el: Χρησιμοποιήστε τις <em>βασικές σελίδες</em> για το στατικό σας περιεχόμενο, όπως μια σελίδα 'Σχετικά'.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
el: Χρησιμοποιήστε τα <em>άρθρα</em> για ευαίσθητο στο χρόνο περιεχόμενο όπως νέα, δελτία τύπου ή ιστολογήματα.

en: Display the referenced entities rendered by entity_view().
el: Εμφάνιση των αναφερόμενων οντοτήτων που απεικονίζονται από την entity_view().

en: Autocomplete (Tags style)
el: Αυτόματη συμπλήρωση (Στυλ ετικετών)

en: Full HTML
el: Πλήρης HTML

en: An autocomplete text field with tagging support.
el: Ένα πεδίου κειμένου αυτόματης συμπλήρωσης με υποστήριξη ετικετών.

en: Thumbnail (100×100)
el: Μικρογραφία (100x100)

en: Basic HTML
el: Βασική HTML

en: Restricted HTML
el: HTML με περιορισμούς
