EzContent - A Publisher and Marketer Friendly Drupal Distribution (2.2.8) - en to sr translation catalogue (24 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Content
sr: Садржај

en: Author
sr: Аутор

en: Article
sr: Чланак

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Default
sr: Подразумевано

en: Text
sr: Текст

en: User
sr: Корисник

en: Promoted to front page
sr: Постави на насловну страну

en: Thumbnail
sr: Умањени приказ

en: Anonymous
sr: Анонимни

en: Front page
sr: Насловна страна

en: Anonymous user
sr: Непознати корисник

en: Authenticated user
sr: Регистровани корисник

en: Save and continue
sr: Сачувај и настави

en: The installation has encountered an error.
sr: Инсталација је наишла на грешку.

en: Basic page
sr: Основна страна

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
sr: Користи <em>основне странице</em> за статичне садржаје, као што је страница 'О нама'.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
sr: Користи <em>чланке</em> за садржаје за које су временски осетљиби. Као што су вести, саопштења за јавност или странице блога.

en: Full HTML
sr: Комплетан HTML

en: Basic HTML
sr: Основни HTML

en: Restricted HTML
sr: Ограничени ХТМЛ

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
sr: Предлог

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
sr: Направи нови Предлог
