EzContent - A Publisher and Marketer Friendly Drupal Distribution (8.x-1.0-beta1 - en to ta translation catalogue (15 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: List
ta: பட்டியல்

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Language
ta: மொழி

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Preview
ta: முன்னோக்கு

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: Upload
ta: பதிவேற்றுக

en: User
ta: பயனாளர்

en: Block
ta: கட்டம்

en: Page
ta: பக்கம்

en: Published
ta: பிரசுரிக்கப்பட்டது

en: Promoted to front page
ta: முகப்பு பக்கத்திற்கு ஏற்றப்பட்டது

en: Anonymous
ta: பெயரிலி
