EzContent - A Publisher and Marketer Friendly Drupal Distribution (8.x-1.3) - en to os translation catalogue (15 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: Content
os: Мидис

en: Author
os: Автор

en: List
os: Номхыгъд

en: Description
os: Афыст

en: Language
os: Æвзаг

en: Article
os: Уац

en: Tags
os: Тегтæ

en: Reset
os: Раздæрау

en: Image
os: Сурæт

en: Taxonomy term
os: Таксономийы термин

en: Preview
os: Развæлгъау фенд

en: Default
os: Æнæивд

en: Summary
os: Иумиагæй
