EzContent - A Publisher and Marketer Friendly Drupal Distribution (8.x-1.6) - en to eu translation catalogue (53 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: Author
eu: Egilea

en: List
eu: Zerrenda

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Article
eu: Artikulua

en: Tags
eu: Etiketak

en: Reset
eu: Garbitu

en: Taxonomy term
eu: Taxonomia terminoa

en: True
eu: Egiazkoa

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Summary
eu: Laburpena

en: Text
eu: Testua

en: User
eu: Erabiltzailea

en: All
eu: Guztiak

en: Block
eu: Blokea

en: Page
eu: Orria

en: Published
eu: Argitaratua

en: Vocabulary
eu: Hiztegia

en: Plain text
eu: Testu laua

en: Desc
eu: Beheraka

en: Anonymous
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: Provider
eu: Hornitzailea

en: List View
eu: Bistaren zerrenda

en: Teasers
eu: Laburpenak

en: Front page
eu: Azaleko orria

en: Replacement patterns
eu: Ordezko ereduak

en: Map
eu: Mapa

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe

en: Anonymous user
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: Apply
eu: Ezarri

en: Form
eu: Formularioa

en: Global
eu: Globala

en: Authenticated user
eu: Egiaztatutako erabiltzailea

en: Administrator
eu: Kudeatzailea

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Save and continue
eu: Gorde eta jarraitu

en: Select terms from vocabulary @voc
eu: Aukeratu terminoak @voc hiztegitik

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Publishing status
eu: Argitaratze egoera

en: The installation has encountered an error.
eu: Instalazioak errore bat aurkitu du.

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Leave blank to use trimmed value of full text as the summary.
eu: Hutsik utzi testu osoaren laburpena automatikoki aukeratzea nahi baduzu.

en: Basic page
eu: Oinarrizko orria

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
eu: <em>Oinarrizko orriak</em> eduki estatikoak sortzeko erabili. Adibidez 'Guri buruz' orrialdea.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
eu: <em>Artikuluak</em> denborarekin erlazionatuak dauden edukiekin erabili. Adibidez: albisteak, prentsa oharrak edo blog post-ak.

en: Asc
eu: Goraka

en: Full HTML
eu: HTML Guztia

en: Basic HTML
eu: HTML Basikoa

en: Restricted HTML
eu: HTML Mugatua
