EzContent - A Publisher and Marketer Friendly Drupal Distribution (8.x-1.6) - en to sq translation catalogue (18 entries)

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Author
sq: Autori

en: List
sq: Lista

en: Language
sq: Gjuha

en: Tags
sq: Etiketat

en: Reset
sq: Rifillo

en: Taxonomy term
sq: Term i taxonomy

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: User
sq: Përdoruesi

en: All
sq: Të gjitha

en: Block
sq: Bllokuar

en: Page
sq: Faqe

en: Published
sq: Publikuar

en: Vocabulary
sq: Fjalori

en: Anonymous
sq: Anonim

en: Anonymous user
sq: Përdoruesi anonim

en: Save and continue
sq: Ruaj dhe vazhdo

en: The installation has encountered an error.
sq: Instalimi ka ndeshur në një gabim.
