EzContent - A Publisher and Marketer Friendly Drupal Distribution (8.x-1.7) - en to ka translation catalogue (36 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Content
ka: კონტენტი

en: Author
ka: ავტორი

en: List
ka: სია

en: Description
ka: აღწერა

en: Language
ka: ენა

en: Article
ka: სტატია

en: On
ka: ჩართვა

en: Tags
ka: ტეგები

en: Link
ka: ბმული

en: Image
ka: სურათი

en: Text
ka: ტექსტი

en: Upload
ka: ატვირთვა

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Question
ka: შეკითხვა

en: All
ka: ყველა

en: Block
ka: ბლოკი

en: Page
ka: გვერდი

en: Off
ka: გამორთვა

en: Inline
ka: ერთ ხაზზე

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Media
ka: მედია

en: Desc
ka: აღწერა

en: Anonymous
ka: ანონიმური

en: Provider
ka: პროვაიდერი

en: Source
ka: წყარო

en: Front page
ka: მთავარი გვერდი

en: ‹ Previous
ka: ‹ წინა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›

en: Anonymous user
ka: ანონიმური მომხმარებელი

en: Global
ka: გლობალური

en: Authenticated user
ka: ავტორიზირებული მომხმარებელი

en: Save and continue
ka: შენახვა და გაგრძელება

en: - All -
ka: - ყველა -

en: The installation has encountered an error.
ka: შეცდომა ინსტალაციის დროს.
