EzContent API - Enhanced De-coupled CMS Experience (2.0.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Delete
hi: मिटायें

en: Content types
hi: विषय वस्तु के प्रकार

en: Label
hi: लेबल

en: URL
hi: यूआरएल

en: ID
hi: आईडी

en: Are you sure you want to delete %name?
hi: क्या आप आश्वस्त हैं की आप %name डिलीट करना चाहते हैं?

en: Machine name
hi: मशीन नाम
