EzContent API - Enhanced De-coupled CMS Experience (2.1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Delete
da: Slet

en: Content types
da: Indholdstyper

en: Weight
da: Vægt

en: Label
da: Etiket

en: Preview
da: Gennemse

en: Close
da: Luk

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: About
da: Om

en: Fullscreen
da: Fuldskærm
