EzContent API - Enhanced De-coupled CMS Experience (2.1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Delete
sq: Fshij

en: Content types
sq: Llojet e përmbajtjes

en: Weight
sq: Pesha

en: Preview
sq: Shikoje

en: URL
sq: Adresa URL

en: About
sq: Informacione
