EzContent API - Enhanced De-coupled CMS Experience (2.1.0-alpha2) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Content types
am: የይዞታ ዓይነቶች

en: Weight
am: ክብደት

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Preview
am: ቅድመ እይታ

en: URL
am: ዩአርኤል

en: ID
am: አይዲ

en: Close
am: ዝጋ
