EzContent API - Enhanced De-coupled CMS Experience (2.1.0-alpha2) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Home
fr: Accueil

en: Delete
fr: Supprimer

en: Content types
fr: Types de contenu

en: Weight
fr: Poids

en: Label
fr: Libellé

en: Preview
fr: Aperçu

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Close
fr: Fermer

en: Are you sure you want to delete %name?
fr: Êtes-vous sûr(e) de vouloir supprimer %name ?

en: About
fr: À propos

en: Fullscreen
fr: Plein écran
