EzContent API - Enhanced De-coupled CMS Experience (2.1.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Delete
hr: Ukloni

en: Content types
hr: Vrste sadržaja

en: Weight
hr: Težina

en: Label
hr: Oznaka

en: Preview
hr: Pregled

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: About
hr: Opis
