EzContent API - Enhanced De-coupled CMS Experience (2.1.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Delete
jv: Busak

en: Content types
jv: Tipe kontèn

en: Weight
jv: Urutan

en: Label
jv: Judul

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: About
jv: Ngenani
