EzContent API - Enhanced De-coupled CMS Experience (2.1.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Content types
sl: Tipi vsebin

en: Weight
sl: Teža

en: Label
sl: Oznaka

en: Preview
sl: Predogled

en: Close
sl: Zapri

en: About
sl: O modulu
