EzContent API - Enhanced De-coupled CMS Experience (2.1.0-alpha3) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Delete
mn: Устгах

en: Content types
mn: Агуулгын төрлүүд

en: Weight
mn: Жин

en: Preview
mn: Урьдчилан харах
